http://ashnar-lynx.livejournal.com/ ([identity profile] ashnar-lynx.livejournal.com) wrote in [personal profile] ofeliyadd 2012-12-01 06:24 pm (UTC)

Re: Ликбез

це безвідповідальне базікання

Ну, і хто із нас тут вважає себе істиною в останній інстанції? А між тим ви навіть не помітили ма-алесенького гачка, який спеціаліст в галузі б тут же помітив. Ви ж його акуратно обійшли, що кагбе говорить про вашу кваліфікацію. Зате ви тут же закричали про "безвідповідальне базікання". Так само ви акуратно з'їхали з питання по Каттсу, зрозумівши, що попалились.

у мене нема стільки часу на вас

А тут ви кривите душею, тому що ви уже десь рази три прощались, причому говорячи "мені нецікаві ваші відповіді", тим не менш продовжуючи гнути свою лінію. Ви там якось вирішіть, я вам нецікавий, чи вам муляє, аби ваше лишилось зверху?

швиденько піднятися в топ 10

О, бачу професійного SEO-шника. Ви так всім клієнтам обіцяєте "швиденький підйом в топ 10"? Мета-теги не є срібною кулею, але якщо ви неправильно їх сформулюєте, ви і в топ-100 не попадете. Перечитайте улюбленого вами Каттса (хоча у мене сумніви, що ви його читали).

Будь ласка, приклад синтаксису

Не раніше, дорогий мій, ніж ви мені наведете джерело, з якого сперли теорію про "ключові слова в доменному імені" яко "додатковий шанс". Бо наразі саме ви виглядаєте голослівним базікалом, при цьому десь уже третій раз розписуючись в тому, що слабко розумієтесь на тому, як працюють веб-механізми. Хоча простенький варіант я вам наведу. Ви ж знаєте, що движки індексують сайти тільки через певні проміжки часу? Так от, якщо ми маємо сайт із частою зміною контенту, то ось така штучка скаже індексному боту індексувати ваш сайт щодня:

meta name="Googlebot" content="index, follow"
meta name="revisit" content="1 day"
meta name="revisit-after" content="1 day" (квадратні лапки додайте самі)

Тільки не вірте вашим "гуру", що пошуковики цей тег не юзають, а перевірте самі. Особливо, якщо працюєте із сайтами на Друпалі.

Ось, до речі, черговий приклад вашої "кваліфікації":

Я добре розумію різницю між title, headings, іншими випадками вживання ключових слів

Мені соромно нагадувати вам, яко видатному IT-спеціалісту, що head та heading - це таки різні речі. Headings - це теги h1, h2, h3, в індексуванні, а тим паче в рейтингуванні грають тільки опосередковану роль. А head - це якраз і є той самий заголовок, про який говорив Каттс.

оптимізатори радили своїм клієнтам

А у цих оптимізаторів є імена, чи я маю спростовувати когось, хто "где-то кто-то когда-то"? Ось тут і виникає питання - а хто ж тут "безвідповідально плескає язиком", козиряючи своїм авторитетом, і вимагаючи, щоб йому мало того що вірили на слово, так ще й синтаксис йому показували, і спростовували його твердження.

Ну так, ну так.. "Не виноваааатая я..." ;)

Звісно, я ж не думав, що у мене такий фантастичний авторитет, що мене тут же набіжать заперечувати, при цьому описуючи, який я лабух і нещасна людина, лол.

Post a comment in response:

This account has disabled anonymous posting.
If you don't have an account you can create one now.
HTML doesn't work in the subject.
More info about formatting